De wereld is groter dan ons kleine Belgenlandje. Een carrière uitbouwen gebeurt vaak niet langer onder de kerktoren. Ook de artsenwereld is in beweging. Zo kiezen steeds meer medisch specialisten ervoor om bijvoorbeeld een deel van hun opleiding in het buitenland te voltooien, als fellow in het buitenland te subspecialiseren of een professionele uitdaging over de grenzen heen voor korte of lange termijn aan te gaan.
In dit opzicht hebben wij voor artsen heel wat opties over de landsgrenzen heen, zo ook in Frankrijk. In de Bourgogne in de regio rond Autun zijn er namelijk mogelijkheden binnen diverse medische specialisme. Je zal er werken vanuit het medisch centrum op de voor jou meest geschikte locatie.
Ben je dus pneumoloog, neuroloog, cardioloog, gynaecoloog of dermatoloog met goesting in een buitenlands avontuur in het zonnige Bourgondië? Neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken. Wie weet geef je op deze manier jouw carrière wel een volledig nieuwe wending.